Polityka prywatności

Polityka prywatności
Korzystając z serwisu www.isocom.com.pl
i wszystkich jego działów, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

Informujemy, że dane osobowe klienta nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika i jeśli jest to konieczne w celu wywiązania się z umowy kupna - sprzedaży.

Adresy e-mail i inne dane użytkownika zawarte w bazach danych są udostępniane po podaniu hasła. Możecie je Państwo dowolnie modyfikować. Jeśli nie ma możliwości dostępu do danych wprost, możecie Państwo przeglądać i modyfikować swoje dane za naszym pośrednictwem, pisząc na adres dok@isocom.com.pl

 

 Odnośniki
Witryna może zawierac odnośniki (linki) do witryn zarządzanych przez strony trzecie.
Z odnośników do innych zasobów internetowych użytkownik korzysta na własne ryzyko. Serwis isocom.com.pl nie odpowiada za informacje wynikające z treści znajdujących sie na stronach zarządzanych przez podmioty trzecie.

Korzystanie ze strony
Serwis isocom.cpm.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu. ISOCOM Sp. z o.o. nie ponosi również odpowiedzialności za szkody spowodowane przez jakąkolwiek wadę wykonania stron, błędy, pominięcia lub opóźnienia transmisji danych, wirusy komputerowe lub awarie systemu.

 COPYRIGHT © 2011 ISOCOM wszyskie prawa zastrzeżone