Partnerzy

Dipol Polska Sp. z o.o.

eDziecko to program do obsługi przedszkola, żłobka, szkoły i stołówki, pomagający rozliczać koszty pobytu (opieki/czesnego) i żywienia dzieci. System rozwijany jest od ponad dziesięciu lat i z powodzeniem ułatwia pracę w setkach placówek! Program pozwala również na wymianę informacji z rodzicami (wirtualna tablica informacyjna, wiadomości, powiadomienia e-mail) i płatności online za naliczone opłaty. Rejestracja pobytu i żywienia dzieci może odbywać się poprzez rejestrację obecności z użyciem kart zbliżeniowych, zgłaszania nieobecności przez rodziców, kody QR lub zaznaczane przez pracowników placówki.

W razie potrzeby system eDziecko może zostać zintegrowany z naszym systemem kontroli dostępu, dzięki czemu do Twojego żłobka, przedszkola czy szkoły nie wejdą nieuprawnione osoby. Odwiedź stronę firmy Dipol Polska Sp. z o.o. dipolpolska.edu.pl, żeby dowiedzieć się więcej na temat systemu eDziecko. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Twojemu żłobkowi, przedszkolu lub szkole w oszczędności czasu i usprawnieniu prac związanych z prowadzeniem placówki.

Współpracujemy z największymi firmami IT w Polsce (m.in. Asseco Poland S.A./Asseco Data Systems S.A., OPTeam S.A., Softres Sp. z o.o.), dzięki czemu system eDziecko skutecznie wdrażamy i integrujemy z systemami Finansowo-Księgowymi miast i gmin w całej Polsce.